Producenci

Smar wysokotemperaturowy Shell Gadus S2 V220 0 (EP0) 1 kg

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 1 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 50,00 zł 50.00
ilość kg

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: SHELL
Kod produktu: 4F76-543CF

Opis

Opis

Shell Gadus S2 V220 0 (1KG)

Nazwa produktu: Shell Gadus S2 V220 0

Poprzednia nazwa produktu: Shell Alvania EP (LF) 0 ; Shell Retinax EP

Właściwości i korzyści

Oszczędność kosztów

  • Zmniejszenie kosztów związanych z uszczelnieniami zostało uzyskane przez zastosowanie bazy olejowej XHVI zamiast PAO lub bazy estrowej (które mają większy wpływ na materiały uszczelnień). Zabieg ten umożliwia stosowanie tańszych materiałów uszczelniających przy równoczesnym utrzymaniu wydłużonego okresu użytkowania.
  • Obniżenie kosztów utrzymania oraz wydłużony okres użytkowania w wysokoobrotowych łożyskach oraz w silnikach elektrycznych został osiągnięty przez zastosowanie specjalnie wyselekcjonowanego pakietu dodatków uszlachetniających oraz wysokiej jakości zagęszczacz. Technologia ta została stworzona i przetestowania przez laboratoria Shell.- Redukcja kosztów oraz znakomita wydajność w wysokoobrotowych łożyskach maszynowych, w których konieczne jest używanie specjalistycznych (drogich) smarów, zostało osiągnięte dzięki wysokim nakładom, jakie Firma Shell wkłada w badania i rozwój technologii smarów.

Bezpieczeństwo i pewność

  • Nowoczesna technologia, czego dowodem jest szereg dopuszczeń od widących producentów, jak: SNR, ABB w różnorodnych zastosowaniach, których ilość wzrasta z każdym rokiem.
  • Wiedza, Shell w pełni kontroluje procesy wytwarzania swoich produktów począwszy od opracowywania formulacji, aż po ich produkcję w blendowniach oraz przez audyty systemu zarządzania jakością ISO.
  • Dostępność ekspertyz technicznych, pomoc w obniżeniu kosztów eksploatacji.
  • Brak poblemów związanych z bezpieczeństwem stosowania i wpływem na zdrowie. Shell Gadus S5 V42P 2.5 nie zawiera żadnych szkodliwych substancji zgodnie z regulacjami EC.

Wygoda

Gwarantowane właściwe smarowanie urządzeń, produkt ten produkt jest częścią globalnego portfolio Shell i jest ogólnie dostępny. Jest również używany w łożyskach silników elektrycznych będących na wyposażeniu Shell oraz w rafineriach na całym świecie.

Zastosowanie

  • Silniki elektryczne,
  • szybkoobrotowe łożyska (pracujące pod różnym obciążeniem),
  • łożyska wentylatorów przemysłowych oraz kół pracujące za współczynnikiem n.Dm 250000.

Specyfikacje i dopuszczenia

Aby uzyskać pełną informację dotyczącą dopuszczeń i zaleceń stosowania prosimy o kontakt z działem technicznym Shell Lubricants.

Ochrona środowiska

Zużyty smar należy oddać do autoryzowanej firmy utylizacji odpadów. Nie wylewać do gleby, wód powierzchniowych.

Zakres temperatur pracy

Shell Gadus S5 V42P 2.5 jest zalecany do stosowania w zakresie temperatur -300C do 130 0C.

Bezpieczeństwo pracy

Smar Shell Gadus S5 V42P 2.5 nie powoduje zagrożenia przy właściwym jego zastosowaniu oraz przy utrzymaniu dobrych standartów higieny osobistej i przemysłowej.Więcej informacji dotyczących Bezpieczeństwa i Higieny użytkowania znajduje się w Karcie Charakterystyki.

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl